اخبار و مقالات
تعداد بازدید: 242
خبر
محبوبه الهی، پژوهشگر و دبیر علمی ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی تأکید کرد: طراحان پارچه و لباس باید در سایه درک معانی و مفاهیم نمادهای دینی و عاشورایی، جلوه‌های بصری این پوشش را بهبود بخشند.
تعداد بازدید: 307
خبر
در 5 ماه اول سال جاری 1950 طراح نشان شیما و مالکیت معنوی را از کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور دریافت کردند.
تعداد بازدید: 306
خبر
مریم پورشهابی، دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور بر جایگاه و نقش هنر طراحی لباس در انتقال پیام قیام عاشورا از مسیر رویدادهایی همچون نمایشگاه لباس عاشورایی تأکید کرد و تحقق اهداف را مستلزم ظهور و بروز خلاقیت هنرمندان در هر دوره و انجام اقدامات نوآورانه دانست.
تعداد بازدید: 460
خبر
پیام دبیر کارگروه مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت هفته‌ عفاف و حجاب
تعداد بازدید: 357
خبر
بسته حمایت ازکسب و کارها و مشاغل به شدت آسیب دیده ازکرونا تا پایان شهریور ماه 1400 تمدید شد
تعداد بازدید: 373
خبر
به استناد آیین نامه اجرایی قانون ساماندهی مد و لباس ، معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی، خانم مریم پورشهابی را به عنوان دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور منصوب کرد.
تعداد بازدید: 277
مقاله
حق مالکیت و حق تکثیر یکی از مواردی است که در کشور ما کمتر به آن بها داده می شود و اکثرا هم در حوزه های ادبیات و هنر های نمایشی در ایران کاربر دارد. اما در چند سال گذشته اهمیت این موضوع در ایران به حدی رسیده است که همه حوزه هنر از جمله پوشاک و مد نیز را فراگرفته است.
تعداد بازدید: 323
خبر
به استناد وظایف و آیین‌نامه اجرایی قانون ساماندهی مد و لباس و برای ترویج الگوهای ملی و بومی و هدایت بازار تولید و نیز ترغیب مردم در پرهیز از انتخاب الگوهای بیگانه نشان شیما صادر می‌شود.
تعداد بازدید: 276
خبر
سعید جلیلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام فیلمی از نشست مشترک با اعضای انجمن صنایع سلولزی بهداشتی کشور در آذر ۹۷ را منتشر کرد. واردات پوشک آمریکایی باوجود ظرفیت ۱۹۰هزار تنی تولید داخل پیشنهاد «کشت فراسرزمینی»؛ برای تامین مواد اولیه محصولات سلولزی کشور خود تحریمی و ناهماهنگی؛دو لبه یک قیچی تولیدکنندگان: ما را حساب نمی‌کنند!
تعداد بازدید: 256
خبر
فرمانده انتظامی استان گفت: ماموران پلیس، کامیون حامل پوشاک قاچاق به ارزش ۲۷ میلیارد و ۸۶۰ میلیون ریال را توقیف کردند.
تعداد بازدید: 276
خبر
کمیسیون قضایی مجلس درباره علت توقف طرح برخورد با عرضه کنندگان پوشاک قاچاق، نامه‌ای را خطاب به ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز تدوین کرده است. پس از اجرایی شدن طرح جامع مقابله با عرضه پوشاک قاچاق در استان تهران و هشت استان هدف در سال ۹۷ نزدیک به یک سال است که این طرح متوقف شده است. به همین دلیل بسیاری از عرضه کنندگان پوشاک برند محرز قاچاق به فروشگاه ها و پاساژها بازگشتند.
تعداد بازدید: 365
مقاله
دنیای تی‌شرت و پولوشرت مردانه دنیایی گسترده است به گونه‌ای که تفاوتی ندارد شما طرفدار تیپ کلاسیک یا مدرن هستید، به هرحال کمد شما چندین تیشرت و پولوشرت با مدل‌ها و رنگ‌بندی مختلف را در خود جای داده است . تیشرت و پولوشرت شباهت زیادی با هم دارند و بسیاری از مردم و حتی فروشنده‌ها تفاوت تیشرت و پولوشرت را نمی‌دانند . اکثراً پولوشرت را نیز در دسته تیشرت قرار می‌دهند پس برای شناخت تفاوت این دو ابتدا باید بدانیم پولوشرت چیست؟
Designed by SABA Net Mehr