قوانین ما

تعریف واژگان

- وب سایت پلاسکو: وب سایتی تخصصی در حوزه پوشاک می‌باشد که با هدف کمک به رونق تولید و تسهیل در اتصال فعالان حوزه پوشاک به یکدیگر و ایجاد فضای سالم رقابتی تشکیل شده است.
- تامین کننده: عبارتند از تولید کنندگان، واردکنندگان، بنکداران و مراکز ارائه‌دهنده خدمات تولید (از قبیل چاپ، بسته‌بندی و...)، که با عضویت در وب سایت پلاسکو اقدام به معرفی محصولات و توانمندی هایشان می‌کنند.
- بازاریاب: عبارت است فردی که با معرفی خدمات وب سایت پلاسکو به تامین کنندگان در راستای عضویت آنها در وب سایت پلاسکو تلاش میکند.
- پنل کاربری : عبارتست از صفحه اختصاصی در وب سایت پلاسکو که در ازای دریافت هزینه مشخص برای مدت زمان مشخص به تامین کنندگان جهت معرفی خود، محصولات و توانمندی هایشان اختصاص داده می‌شود.
- محتوا: عبارت است از هرگونه متن، طراحی، ترکیب، ترسیم، تصویر، اطلاعات، تبلیغات، لوگو و هرگونه موارد تصویری یا متنی دیگری است که بر روی وبسایت به نمایش گذارده می شود

شرایط عمومی

1) ورود کاربران به وب‏‌سایت پلاسکو هنگام استفاده از پروفایل شخصی ، اپلیکیشن تلفن همراه پلاسکو و سایر خدمات ارائه شده توسط پلاسکو به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات پلاسکو است.لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.
2) ثبت نام در وب سایت پلاسکو به معنای پذیرش کلیه اصول و رویه‏‌های منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. طبیعتاً ممکن است بخشی از این قوانین در طول زمان دستخوش تغییراتی شود و یا به‌صورت جزئی مورد اصلاح و بازنگری قرار گیرد. وب سایت پلاسکو مشروح تغییرات را از طریق وب سایت خود اعلام می کند. اولین مراجعه یا استفاده کاربر از وب سایت یا خدمات، پس از اعمال تغییرات به معنی پذیرش تغییرات صورت گرفته می باشد. شما می دانید و توافق می نمایید که شخصاً مسئول مطالعه این شرایط و مقررات و هرگونه تغییرات بعدی آن در هر زمان می باشید.
3) کلیه حقوق مالکیت فکری، طراحی، علائم تجاری، محتویات نرم افزاری، ابداعات و طرح ها و همچنین حقوق استفاده از سرویس وب سایت پلاسکو متعلق به وب سایت پلاسکو است و هرگونه استفاده از آن منع قانونی دارد.
4) اطلاعات حساب کاربری اعضای وب سایت پلاسکو (تامین کنندگان و بازاریابان) محرمانه است و در هیچ صورت بجز حکم مراجع قضایی در اختیار هیچ فرد یا سازمانی قرار داده نخواهد شد.
5) وب سایت پلاسکو در هیچ نقطه‌ای از ایران نمایندگی ندارد و هرگونه سوءاستفاده از نام، برند و یا حتی محتوای وب سایت پلاسکو(pelasco.ir) یا اطلاعاتی که طبق توافق صورت گرفته ردوبدل می شود ، نقض قوانین شمرده خواهد شد و سوای فسخ قرارداد و کم لن یکن شدن تعهدات دوطرفه، حق شکایت از خاطی برای وب سایت پلاسکو محفوظ است.
6) شما می دانید و موافقت می نمایید که محتوا و اطلاعاتی که بر روی وب سایت پلاسکو ارائه نموده اید یا در اینترنت در اختیار عموم قرار دارد، ممکن است به منظور پردازش اینترنتی درخواست ها، بر روی سرورهای کشور دیگری نگه داشته و ذخیره شود.
7) وب سایت پلاسکو متعهد به رعایت مقررات حمایت از داده ها می باشد و اینکه اطلاعات ارائه شده را فقط در حدی که قانون حکم در هر کشور مربوطه اجازه داده، استفاده نماید. لازم است قید نماییم که وب سایت پلاسکو هیچ تأثیری بر روی نحوه استفاده سایر کاربران از محتوایی که شما ارائه نموده اید را ندارد.
8) کاربران بدینوسیله تأیید و تضمین می نمایند که در راستای استفاده از خدمات وب سایت پلاسکو ، اقدام به هیچ گونه فعل یا ترک فعل متقلبانه (از جمله و نه محدود به ارائه اطلاعات نادرست یا گمراه کننده یا ارائه پیشنهادهای متقلبانه)، هر نوع رفتاری که جرم انگاری شده، خلاف قوانین و مقررات موضوعه از جمله و نه محدود به قوانین رقابتی و یا خلاف شئون اسلامی، عرف یا اخلاق تجاری باشد و همچنین نقض حقوق مادی و معنوی و یا ورود هر نوع خسارت (اعم از مادی و معنوی و ضرر به حیثیت و اعتبار) به وب سایت پلاسکو و یا شخص یا اشخاص ثالث اعم از حقیقی و حقوقی، نخواهند کرد. در غیر این صورت وب سایت پلاسکو هیج مسئولیتی در رابطه با اقدامات صورت گرفته نداشته و مختار خواهد بود که دسترسی کاربر مذکور را به خدمات وب سایت پلاسکو محدود یا ممنوع نماید. همچنین در صورت انعقاد قراردادهای جداگانه با کاربر، کاربر متخلف، مشمول ضمانت اجراهای مندرج در آن قراردادها نیز خواهد بود.

قوانین تامین کنندگان

1) تامین کنندگان در طول مدت قرارداد خود با وب سایت پلاسکو، اجازۀ تخطی از قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران را ندارند. ( توهین به اشخاص حقیقی و یا حقوقی و انتشار محتوی غیر اخلاقی و... ) در صورت تخطی مسئوولیت کلیه مسئوولیت های حقوقی و کیفری بر عهده صاحب پنل کاربری است . در این صورت وب سایت پلاسکو اختیار حذف محصول و یا پنل کاربری را بدون اطلاع قبلی به صاحب آن و فسخ قرارداد را به صورت یک طرفه دارد.
2) مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری بر عهده صاحب اطلاعات است. مسئولیت هرگونه اتفاقی که درنتیجه غفلت یا کوتاهی صاحب اطلاعات حادث شود، صرفاً بر عهده وی خواهد بود. تامین کنندگان بدین‌وسیله موافقت می‌نمایند هرگونه استفاده غیرمجاز از حساب کاربری و کلمه عبور خود یا هرگونه اقدام مخل امنیت را سریعاً به وب سایت پلاسکو اطلاع دهند.
3) تامین کنندگان به هیچ شکل حق ندارند حساب کاربری خود را به اشخاص حقیقی و یا حقوقی بفروشند. این عمل تخلف است و حق هرگونه اقدام قانونی و یا سازمانی برای وب سایت پلاسکو محفوظ است.
4) با ارسال اطلاعات و محتوای تبلیغات بر روی سرورهای ما به عنوان مثال از طریق ایمیل و یا داخل پنل کاربری، شما تایید می کنید که این اطلاعات حاوی هیچ گونه اطلاعات غیر قانونی یا نامناسب نیست، شما صاحب این اطلاعات و دارای حق استفاده از این اطلاعات می باشید همچنین شما اقدامات مقتضی را برای بازبینی و از بین بردن هر گونه بد افزار و یا ویژگی‌های مخرب قبل از ارسال هر گونه اطلاعات را انجام داده‏ اید.
5) تامین کنندگان متعهد می‌شوند که با اطلاعات دقیق، کامل و به‌روز شده ثبت‌نام کنند و موظف‌اند که در صورت رخ داد هرگونه تغییری در اطلاعات، مشخصات خود را به‌روزرسانی نمایند.
6) در صورت قطع شدن وبگاه به هر دلیلی، تبلیغ کنندگان موافقت خود را با تعلیق تعهدات وب سایت پلاسکو اعلام می‌دارند.
7) وب سایت پلاسکو برای رد و یا قبول محتوای تبلیغ کنندگان مختار است و می‌تواند بر اساس قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و سیاست‌های درون‌سازمانی نسبت به تائید محتوای تبلیغ کنندگان تصمیم‌گیری نماید.
8) وب سایت پلاسکو مختار است که در صورت دریافت هرگونه اخطار از سوی مراجع قضایی، انتظامی و یا نهادهای ذی‌ربط در فضای مجازی، نسبت به غیرفعال سازی بنر و یا محتوای تبلیغ کنندگان اقدام نماید و خسارت وارده به عهده ایشان است.
9) هزینه واریزشده جهت انجام تبلیغات به‌هیچ‌عنوان قابل‌برگشت و واریز به‌حساب بانکی کاربر نیست.
10) وب سایت پلاسکو مختار است در صورت دریافت هرگونه اخطار از مراجع قضایی، انتظامی و نهادهای ذیربط در فضای مجازی نسبت به نمایش تبلیغات خاص، موقتا تبلیغات مربوطه را غیر فعال و یا لغو نماید و مسئولیت هرگونه خسارت ناشی از آن بر عهده سفارش دهنده آگهی خواهد بود.
11) وب سایت پلاسکو در قبال کمیت و کیفیت محصولات یا خدمات ارائه شده تامین کنندگان به مشتریانشان هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت و مسئولیت هر گونه تخلف در صفحه اختصاصی تامین کننده بر عهده خودش خواهد بود.
12) در صورت استفاده تامین کننده از ربات‌های تولید کلیک غیرواقعی، وب سایت پلاسکو مجاز است که پس از تسلیم اعتراض و تذکر جدی، حساب کاربری ناشر را در صورت تکرار تخطی از این قوانین مسدود کند. طبیعی است که افزایش غیرواقعی بازدید وب‌سایت و نمایش تبلیغات با استفاده از روش‌های پاپ آپ، آی فریم و غیره مشمول همین قانون است.

قوانین فسخ قرارداد

1) هر یک از طرفین می تواند با ارسال اخطار کتبی 30 روزه به طرف مقابل، قرارداد را فسخ نماید و در این فاصله طرفین باید تعهدات جاری و تسویه حساب خود را به نحو کامل انجام داده یا برای انجام آن به نحوی که مقتضی می دانند با توافق یکدیگر مهلتی تعیین نمایند.
2) وب سایت پلاسکو می‌تواند در مدت اعتبار این قرارداد بنا به تشخیص خود یا بروز تخلفات تامین کننده و در صورت تدلیس کالا و خدمات کاربران، کلاهبرداری، عدم کیفیت و عدم تطابق با ویژگی ها و مشخصات و کالاهای معیوب یا خطرناک و غیر مجاز و حوادث دیگر وب سایت پلاسکو تحت هیچ شرایطی مسئولیتی را بر عهده نداشته و در صورت نقض تعهدات توسط تبلیغ کننده و یا بروز موارد بالا قرارداد حاضر یک طرفه از سوی وب سایت پلاسکو فسخ و در صورت لزوم به مراجع قضایی اطلاع داده خواهد شد.

فورس ماژور

هیچ‌یک از طرفین این توافق به دلیل قصور یا تأخیر در اجرای تعهداتشان به دلیل حصول شرایطی که فراتر از کنترل معقول وی باشد، نظیر قطع خطوط ارتباطی اینترنت، قطع شبکه و حوادث ناگهانی و غیرقابل‌پیش‌بینی طبیعی و… مسئول نخواهد بود.

رفع اختلافات

این توافق بر پایۀ قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران تنظیم‌شده است و هرگونه اختلاف در آرا، و یا تفسیر به نفس هریک از مفاد این توافق، چه در فسخ، چه در نقض و چه در اجرا برای داوری و رفع این ابهامات و اختلافات به مراجع ذیصلاح ارجاع می شود و حکم این مراجع لازم‌الاجراست.
Designed by SABA Net Mehr